• Більшість батьків прагнуть влаштувати день народження в активному стилі, бо такий відпочинок найбільш корисний та здоровий для дітей будь-якого віку. Більш того, таке дозвілля сприяє розвитку та покращенню настрою. Тому ідеї для святкування дня народження дитини найчастіше пов’язані з поїздками на природу, за місто абощо. Проте не завжди є можливість це реалізувати. Та це не причина засмучуватись та скасовувати плани, бо можна звернутись до нас – розважального ігрового комплексу Кулджампер. Тут можна святкувати будь-який захід незалежно від погоди.

  Дитяче свято, день народження у Кулджампері

  Наш заклад – це сучасний розважальний центр для дітей, що розташовується в Києві, тому всі мешканці та гості міста мають чудову можливість зробити такий подарунок для дитини – відсвяткувати день народження у нашому комплексі. Звернувшись до нас, вам не потрібно буде придумувати ідеї для святкування дня народження дитини – залиште цю справу спеціалістам. Талановиті та неординарні організатори точно знають, що цікаво сучасним малюкам та підліткам, тому конкурси для дітей однозначно будуть захоплюючими!

  Цікаві ідеї до дня народження та їх реалізація у Кулджампері

  Після того, як ви вирішили відсвяткувати дитяче свято, а саме день народження з нами, то необхідно ознайомитися зі спектром послуг. До вашої уваги представлені такі програми:

  • «We love sport» із дитячими спортивними іграми;
  • Квест на день народження;
  • «Маленькі поварята»;
  • «Веселі кенгурята»;
  • «Піратська вечірка»;
  • «Ігри чемпіонів».

  Варто відзначити, що відмінність перших двох сценаріїв від інших чотирьох полягає в тому, що останні проводяться у спеціальному іграшковому будиночку величезного розміру. Крім того, його декор можна змінювати в залежності від тематики свята.
  І якою б не була ідея для святкування дня народження вашої дитини, в Кулджампері веселощі будуть гарантовані!

  Комментарии

  Оставить комментарий



   
   
  Защитный код
  Обновить

  Заказать день Рожденья

  Дата рождения и возраст именинника

  Заказать обратный звонок