• Люблячі батьки вигадують для своєї дитини та її маленьких гостей різні дитячі веселощі: це можуть бути всілякі конкурси з призами, квести та інші розважальні ігри.
  Проте що робити, коли у мами й тата немає вільного часу для планування свята? Це не проблема, адже у Києві є чудовий ігровий центр для малечі, де нема проблем з розвагами для дітей на день народження! Головною перевагою є те, що тут можна відсвяткувати дитячий захід у будь-який час на пору року. Особливо це корисно, коли день народження дитини припадає на зиму.

  Розваги для дітей на день народження у Кулджампері: опис послуг центру

  Коли ви на сто відсотків вирішили провести свято дитини у нас, варто дізнатися про можливі розваги, атракціони та ігрові кімнати, щоб спланувати ідеальний день народження.
  У Кулджампері на вас та ваших дітей чекатиме:

  • Величезний лабіринт, що має чотири поверхи, безліч веселощів та несподіванок;
  • Майданчик для гри у міні-футбол для маленьких чемпіонів;
  • Велика батутна арена з м’якими кубиками для всіляких дитячих ігор;
  • Головною особливістю комплексу служить унікальний іграшковий будиночок, який можна орендувати на свято – день народження;
  • Пісочниця, наповнена кінетичним піском може захопити як дітей, так і дорослих;
  • На майданчику для сігвею малечу чекають шалені пригоди!

  Організація свята, дня народження у Кулджампері

  Плануючи дитячий захід, батьки можуть самостійно придумати сценарій свята, продумати можливі розваги для дітей на день народження або обрати одну із шести готових програм. У будь-якому випадку досвідчені та оригінальні організатори допоможуть якнайкраще спланувати цей особливий день. Вони придумають забавні конкурси, квести, ґрунтуючись на ваших побажаннях.
  Варто зробити акцент на додаткових послугах центру, які однозначно покращать свято. Ви можете найняти веселих аніматорів, що створять атмосферу казки та нереальності під час святкування. Також є можливість орендувати спеціальний будиночок для дня народження (вартість включає особливий декор та торт для іменинника).

  Комментарии

  Оставить комментарий   
   
  Защитный код
  Обновить

  Заказать день Рожденья

  Дата рождения и возраст именинника

  Заказать обратный звонок